Sokak Hikayecileri Aranıyor

Fotoğrafa karşı özel ilgisi olan hikaye anlatıcıları arıyoruz.

Biz, ben ve kendimden oluşan iki kişilik bir ekibiz ve zamanı el verdiğince yazacak, çizecek, binlerce kişiye ulaştığımız sosyal medya hesaplarımızı yönetmemizde yardımcı olacak fotoğraf gönüllüleri arıyoruz.

9D0C0C0B-397E-45AE-8A39-1179228D1510-359-000000293E396A1E

Yazdıklarım hala ilginizi çekiyorsa:

Sokak Hikayeleri insanlara sokak ve belgesel fotoğrafçılığı hakkında bilgi vermek, “bu alanda dünyada neler oluyor”u göstermek amacıyla oluşturulmuş ufak bir site. Türkiye’de var olan kaynak eksikliğini bir şekilde doldurmaya çalışıyorum burada ve insanlara belgesel fotoğrafçılığını kendi bakış açımdan anlatmaya çalışıyorum.  Sokak Hikayeleri bu süreçte büyüdü ve senelik 30 bin küsür kişinin ziyaret ettiği bir ortam haline geldi.

Eğer fotoğraf, özellikle de sokak fotoğrafçılığı tutkunuzsa ve yazı yazmaya veya sosyal medyaya ilgi duyuyorsanız ve Sokak Hikayeleri aracılığıyla insanlara fotoğrafı anlatmak istiyorsanız, sokakhikayeleri@yandex.com a kim olduğunuza dair bir paragraflık bir yazı, sosyal medya hesaplarınız varsa portfolyonuz ve gene varsa bir yerlerde yayınlanmış/yayınlanmamış yazılarınızdan bir örnek ile birlikte ilgi duyduğunuz pozisyonu yazarak ulaşabilirsiniz.

Emekleriniz karşılığında, eğer ihtiyacınız varsa, fotoğraf, içerik üretimi, sosyal yönetimi ve uzmanlığımın olduğu diğer alanlarda rehberlik verebilirim.

Daha ayrıntılı bilgi almak isterseniz sokakhikayeleri@yandex.com’dan bize yazın.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s